grafika NA STRONĘ www (wolna przestrzeń dla baneru)[66073]

Firma VanityStyle organizuje ważną i potrzebną akcję „Akademia Dobrej Energii Junior”. To projekt społeczny skierowany do nauczycieli  i rodziców, którzy chcą uczyć dzieci, jak troszczyć się o siebie i innych.

Z troski o Wasze samopoczucie, Drodzy Nauczyciele, zapraszamy Was na specjalny, bezpłatny webinarCzym jest dobrostan i jak o niego zadbać?

Spotkanie odbędzie się 16.11 o godzinie 18.00 i poprowadzi go Aleksanda Łomzik, trenerka umiejętności psychospołecznych i uważności, coach.

Zagadnienia, które zostaną poruszone w trakcie webinaru:

– czym jest dobrostan i na jakie sfery życia wpływa jego poziom,
– po czym można poznać, że ktoś jest w pełni dobrostanu,
– jak zwiększać poziom własnego dobrostanu i dobrego samopoczucia w codziennym życiu

Liczymy na to, że znajdziecie godzinę dla siebie i własnego rozwoju. Do zobaczenia!

Zapisy: https://kontakt.vanitystyle.pl/webinar/I/jak-zadbac-o-swoj-dobrostan-webinar-161123?uid=efcfa9ef&lang=pl

Czym jest dobrostan i jak o niego zadbać? – bezpłatny webinar od VanityStyle